Synonim miłości

uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy1 czerwca 2015 r.

[FOTORELACJA]

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i  szczęścia to również pierwsze słowa każdego dziecka.

Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem.

Dlatego też co roku Wiejski Dom Kultury w Płonce Kościelnej organizuje uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty w ten sposób pomagamy dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców.

    Z tej właśnie okazji 1 czerwca 2015 r. odbyła się uroczysta akademia na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały program artystyczny.  Podczas recytacji pięknych wierszy oraz śpiewania cudownych piosenek, przekazały swoim mamom i tatusiom , jak bardzo ich kochają i jak wiele oni dla nich znaczą. Po występie, każde dziecko podarowało swoim  rodzicom piękne kwiaty wykonane wcześniej podczas zajęć. Dzieci za swoje piękne występy zostały nagrodzone gromkimi brawami  i obdarowane przez organizatorów lodami z okazji dnia dziecka.

    Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez mamy dla których serdecznie dziękuję. Takie spotkania są okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud, jaki włożyli w wychowanie swoich pociech.

Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca pracownicy Wiejskiego Domu Kultury i Biblioteki Publicznej w Płonce Kościelnej składają również wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

Organizatorem spotkania był WDK i Biblioteka Publiczna w Płonce Kościelnej